Kanserden Nasıl kurtulunur ?


Açıklama: Kanserden Nasıl kurtulunur ?
Kategori: Genel
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 23 Mart 2019, 16:43
Site: Ramazan Hoş
URL: http://ramazanhos.com/haber_detay.asp?haberID=352


Kanserden Nasıl kurtulunur?

Kanser ölümcül bir hastalık değildir, tıbbın çare bulamadığı ve size ömür biçenlere inanmayın, Her Türlü Kanserden Kurtulmanın Reçetesini sizlere veriyorum!

2. yemek kaşığı hakiki Zeytinyağı,

1. Çay Kaşığı Karabiber,

1. Çay Kaşığı Zerdeçal,

1. Çay Kaşığı Kekik,

Her İçtiğiniz Su'ya Himalaya Tuzu katınız

Himalaya Tuzu nasıl kullanılır tarifi !

1. Himalaya tuzunu bir cam kavanoza koyarak, üzerine tuzu bir parmak geçinceye kadar su eklenir. Yarım saat sonra karıştırıldığında doymuş bir tuzlu su çözeltisi elde edilir.

2. Bu doymuş çözeltiden içeceğimiz suya bu çözeltiden katılarak içilir.

3. Ne kadar tuz: Prensip bir litre suya 1 ile 1,5 gr tuz katarak içmek. Bu gençlerde ilk günden itibaren günde 3 litre tuzlu su ile başlanabilir. Ancak yaşlılarda, tansiyon hastalarında, şeker hastalarında, kalp hastalarında birinci günden tam miktarlarda başlamak doğru değildir. Nasıl ki çölde dolaşmış insanlara birden su verilmez, önce dudaklarına sürülür su, sonra da yavaş yavaş içirtilir, aynı o şekilde on yıllarca su ve tuz görmemiş vücutlara birden su verdiğiniz zaman, çölden çıkmış iösana su vermek gibi yıkıcı bir etki yapar. İşte bu yıkıcı etkiyi önlemek için akıllı bir şekilde vücuda yavaş yavaş su vermek gerekir. Bir hafta içerisinde de istenilen düzeye ulaştırılır. “Himalaya Tuzu nasıl kullanılır  bilgi veren Yücel Aydemir.