Ramazan Hoş

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Kur'an ışığında hakikate yolculuk

Tut Elimi

UFO Gerçeği

Mutluluk Şarkısı

Büyü ve sihir sırları

 

Hz Muhammed son Resul

Reenkarnasyon nedir

Ömer Çelakıl UFOLAR Hakkında gerçeği bildiriyor

Cin ve Şeytan İnsanoğlunun bedenine girer mi?

Gelişen teknoloji ve arkasında yatan sır nedir

Atatürk'ün Gizlenen Vasiyetinde

Küçük Yaşta Evlilik Kuran’da var mı?

Mustafa Kemal Atatürk'ün yardımcısı kimlerdi

TÜRK MİLLETİNE OYNANAN OYUN

TÜRK MİLLETİNE OYNANAN OYUN

Tarih 11 Şubat 2017, 03:47 Editör Ramazan Hoş

TÜRK MİLLETİNE OYNANAN OYUN

Misyonerlik faaliyetlerinin Dinler arası diyalogla başlayıp ve günden güne arttığını görüyoruz. Elin Yahudileri İstanbul, Ankara, İzmir Doğu gibi kent şehirlerde İncil dağıtarak faaliyet göstermişlerdir, peki %95, i Müslüman olan bir ülkede, Allah'ın sözü olan Kur. an’ı dağıtsaydık bazı kirli düşünceler ne derdi

Koskoca Osmanlı imparatorluğu, ne zaman Dininden kültüründen Bayrağından uzaklaşıp Haçlılara yöneldi bir çöküşe uğramıştır. Ne zaman dinine kültürüne Bayrağına bağlandı, o zaman Yükselişe geçmiştir biz Osmanlı torunları Olarak üzerimizde oynanan oyunlara Dinimize bayrağımıza ne kadar çok bağlanırsak O zaman daha çabuk bertaraf oluruz, o zaman Ne AB ne ABD nede İsrail olur. İşte o zaman büyük ve güçlü Türkiye olur

Şu an Haçlılarla sistemi gelirse, geçmişte Osmanlının yıkılışı nasıl olduysa Türk Cumhuriyetinin yıkılışı da aynı olur, Osmanlı Devleti Haçlılarla Gönül bağı kurarak oluşmadı, Son Osmanlı Devleti Haçlılarla gönül bağı kurduğu için yıkıldı,şu an Türk Cumhuriyeti yıkılmaması için Çanakkale De olduğu gibi Türküyle Kürdüyle Lazıyla Çerkeziyle Bir bütün olup vatanımızı koruyalım, düne kadar vatanımıza saldıran Haçlıları Dost edinmeyelim bilin ki bizlerin bir birimizden başka dostu yok, işleri bitince Türk Kürt Laz Çerkez demeden üzerimize bomba füze yağdırırlar, Işid'i de kendileri kurdu bakınız işleri bitince kafalarına bomba füze fırlatıyorlar, yarın sizlerinde  Başına aynısı gelir !"

( MÂİDE Suresi 51. ayet ) Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse, kuşkusuz o da onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğunu doğruya iletmez.

( Mearic surELERİ 40,41 Ayetler )Hayır! doğuların ve batıların Rabbine yenim ederimki her halde biz onların (yani arapların) yerine kendilerinden daha hayırlılarını getirmeye elbette bizim gücümüz yeter ve kimsede önümüze geçemez

( Maide Suresi 54 ayet ) Ey inananlar! Aranızda dininden kim dönerse bilsinki, Allah, kendisinin ( çok ) sevdiği ve onlarında Onu sevdiği, ( üstelik ) inananlara karşı alçak gönüllü , inkarcılara karşı güçlü , Allah yolunda cihad eden, yerenin yermesinden korkmayan bir millet getirir. Bu Allah'ın dilediğine verdiği bir nimettir. Allah her şeyi kaplar ve bilir.

( Muhammed Suresi. 38 ayet ) İşte sizler Allah yolunda ( mallarınızı ) sarfetmeye çağırılan kimselersiniz. Kiminiz cimrilik yapıyor ama, ( O ) cimrilik yapan bilsinki , ancak kendine karşı cimrilik etmiş olur. Allah zengindir, siz ise fakirsiniz. Eğer ondan yüz çevirirseniz, sizi ortadan kaldırır ve sizin yerinize , sizden olmayan ve sonrada sizlere benzemeyecek olan baaşka bir milleti getirir."

( Hac Suresi 41 ayet ) Onlar ki ; Eğer kendilerine yer yüzünde bir iktirad , mevki verirsek namazlarını dosdoğru kılarlar , zekat verirler , iyiliği emreder, kötülükten vaz geçirmeye çalışırlar. Bütün işlerin sonucu Allah'a aittir"

Bu haber 452 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Genel

Türkiye ABD İlişkileri Nereye Gidiyor?

Türkiye ABD İlişkileri Nereye Gidiyor? LİNKİ TIKLAYIN !

Ömer Çelakıl UFOLAR Hakkında gerçeği bildiriyor

Ömer Çelakıl UFOLAR Hakkında gerçeği bildiriyor VİDEO LİNK !
Hakkımda01 Mayıs 2014

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İçimizdeki güç enerji boyutu

Esmer Kız

Unutamam Seni

Sevgi Karşılık Beklemez

Burçların Yanılgısı

KIYAMET ÖNCESİ BEKLENEN HABERCİ

İyi insanlar namaz kılmalı mı?

EGO nedir?

Maymunların Atası

Doğa Meyveleri Parayla Satılır mı ?

Namazların Rekât Sayıları

ÖLÜM ANINDA YAŞANANLAR

Kur’an kurslarının görevi

Kur’an meali açıklaması

Kur’an, da On dokuz mucizesi

İslam da Kadere İman var mı ?

Müşriklerin gizlediği Kuran ayetleri

Kur’an’da Peygamber ismi geçiyor mu?

Uzaydaki Kara Delik Nedir ?

Amin demek caiz mi ?


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi