Ramazan Hoş

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Kur'an ışığında hakikate yolculuk

Tut Elimi

UFO Gerçeği

Mutluluk Şarkısı

EGO nedir?

Doğa Meyveleri Parayla Satılır mı ?

Maymunların Atası

Büyü ve sihir sırları

 

ÖLÜM ANINDA YAŞANANLAR

Hz Muhammed son Resul

Reenkarnasyon nedir

Amin demek caiz mi ?

TÜRK MİLLETİNE OYNANAN OYUN

TÜRK MİLLETİNE OYNANAN OYUN

Tarih 11 Şubat 2017, 03:47 Editör Ramazan Hoş

TÜRK MİLLETİNE OYNANAN OYUN

Misyonerlik faaliyetlerinin Dinler arası diyalogla başlayıp ve günden güne arttığını görüyoruz. Elin Yahudileri İstanbul, Ankara, İzmir Doğu gibi kent şehirlerde İncil dağıtarak faaliyet göstermişlerdir, peki %95, i Müslüman olan bir ülkede, Allah'ın sözü olan Kur. an’ı dağıtsaydık bazı kirli düşünceler ne derdi

Koskoca Osmanlı imparatorluğu, ne zaman Dininden kültüründen Bayrağından uzaklaşıp Haçlılara yöneldi bir çöküşe uğramıştır. Ne zaman dinine kültürüne Bayrağına bağlandı, o zaman Yükselişe geçmiştir biz Osmanlı torunları Olarak üzerimizde oynanan oyunlara Dinimize bayrağımıza ne kadar çok bağlanırsak O zaman daha çabuk bertaraf oluruz, o zaman Ne AB ne ABD nede İsrail olur. İşte o zaman büyük ve güçlü Türkiye olur

Şu an Haçlılarla sistemi gelirse, geçmişte Osmanlının yıkılışı nasıl olduysa Türk Cumhuriyetinin yıkılışı da aynı olur, Osmanlı Devleti Haçlılarla Gönül bağı kurarak oluşmadı, Son Osmanlı Devleti Haçlılarla gönül bağı kurduğu için yıkıldı,şu an Türk Cumhuriyeti yıkılmaması için Çanakkale De olduğu gibi Türküyle Kürdüyle Lazıyla Çerkeziyle Bir bütün olup vatanımızı koruyalım, düne kadar vatanımıza saldıran Haçlıları Dost edinmeyelim bilin ki bizlerin bir birimizden başka dostu yok, işleri bitince Türk Kürt Laz Çerkez demeden üzerimize bomba füze yağdırırlar, Işid'i de kendileri kurdu bakınız işleri bitince kafalarına bomba füze fırlatıyorlar, yarın sizlerinde  Başına aynısı gelir !"

( MÂİDE Suresi 51. ayet ) Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse, kuşkusuz o da onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğunu doğruya iletmez.

( Mearic surELERİ 40,41 Ayetler )Hayır! doğuların ve batıların Rabbine yenim ederimki her halde biz onların (yani arapların) yerine kendilerinden daha hayırlılarını getirmeye elbette bizim gücümüz yeter ve kimsede önümüze geçemez

( Maide Suresi 54 ayet ) Ey inananlar! Aranızda dininden kim dönerse bilsinki, Allah, kendisinin ( çok ) sevdiği ve onlarında Onu sevdiği, ( üstelik ) inananlara karşı alçak gönüllü , inkarcılara karşı güçlü , Allah yolunda cihad eden, yerenin yermesinden korkmayan bir millet getirir. Bu Allah'ın dilediğine verdiği bir nimettir. Allah her şeyi kaplar ve bilir.

( Muhammed Suresi. 38 ayet ) İşte sizler Allah yolunda ( mallarınızı ) sarfetmeye çağırılan kimselersiniz. Kiminiz cimrilik yapıyor ama, ( O ) cimrilik yapan bilsinki , ancak kendine karşı cimrilik etmiş olur. Allah zengindir, siz ise fakirsiniz. Eğer ondan yüz çevirirseniz, sizi ortadan kaldırır ve sizin yerinize , sizden olmayan ve sonrada sizlere benzemeyecek olan baaşka bir milleti getirir."

( Hac Suresi 41 ayet ) Onlar ki ; Eğer kendilerine yer yüzünde bir iktirad , mevki verirsek namazlarını dosdoğru kılarlar , zekat verirler , iyiliği emreder, kötülükten vaz geçirmeye çalışırlar. Bütün işlerin sonucu Allah'a aittir"

Bu haber 637 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Genel

Kanserden Nasıl kurtulunur ?

Kanserden Nasıl kurtulunur ? Kanserden Nasıl kurtulunur ?

İslam’da Kadınların Çalışması Caiz mi ?

İslam’da Kadınların Çalışması Caiz mi ? LİNKİ TIKLAYIP İZLEYE BİLİRSİNİZ !!

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İçimizdeki güç enerji boyutu

Esmer Kız

Unutamam Seni

Burçların Yanılgısı

Sevgi Karşılık Beklemez

KIYAMET ÖNCESİ BEKLENEN HABERCİ

İyi insanlar namaz kılmalı mı?

Namazların Rekât Sayıları

Kur’an kurslarının görevi

Kur’an meali açıklaması

Kur’an, da On dokuz mucizesi

İslam da Kadere İman var mı ?

Müşriklerin gizlediği Kuran ayetleri

Kur’an’da Peygamber ismi geçiyor mu?

Uzaydaki Kara Delik Nedir ?


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi