Ramazan Hoş

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Kur'an ışığında hakikate yolculuk

Tut Elimi

UFO Gerçeği

Mutluluk Şarkısı

Büyü ve sihir sırları

 

Hz Muhammed son Resul

Reenkarnasyon nedir

Ömer Çelakıl UFOLAR Hakkında gerçeği bildiriyor

Cin ve Şeytan İnsanoğlunun bedenine girer mi?

Gelişen teknoloji ve arkasında yatan sır nedir

Atatürk'ün Gizlenen Vasiyetinde

Küçük Yaşta Evlilik Kuran’da var mı?

Mustafa Kemal Atatürk'ün yardımcısı kimlerdi

EGO nedir?

EGO nedir?

Tarih 17 Ekim 2015, 15:01 Editör Ramazan Hoş

EGO nedir?

Çok önemli bir kavrama geldik. Şimdiye kadarki yeri özetlemek istedim.

İnsan iki çeşit kalkana sahiptir.birisi içimizdeki bilinçtir.Bu bilinç bizim enerjimizdir.Bu sınırsız gücün yani yaratıcının bize nefesinden üflediği parçasıdır.Biz o enerjiyi kullanarak istersek telekinezi yaparız istersek astsal seyahat yaparız istersek reiki yaparız.o enerji sonsuzdur ve saftır.Ama o enerjiyi kullanmanın bir kuralı vardır.Önce o enerjiye ulaşmak gerekir.Bu enerjinin etrafında bir engel vardır.O engel egodur.Ego kötü bir şey değildir aslında.İki kısımdan meydana geliriz.Bilgisayar gibi düşünün.Özümüz hard disk tir.Ego ise ram dir.ram olmadan bilgisayar çalışmaz.ram in içinde önbellek kayıtlıdır.önbelleğimizin yani egomuzun içinde bir program kayıtlıdır.programla dili bilen arkadaşlar anlayacaklardır if ve echo komutlarıyla yazılmış bir programdır.bu ram biz doğduğumuzda boştur.çok kısıtlıdır.sadece ağlamayı ve gülmeyi bilir.0 ve 1 dir.sonra bizim ram imize ailemiz ve çevremizdekiler kendi doğrularını yüklerler.sana şeker verirler sen susarsın.artık if birisi sana şeker verirse = gülümse komutu egoya yüklenmiştir.sonra if okula gitmezsen = kötü bir çocuk olursun yüklenir ... Bu böyle devam eder. Sonra çevremiz okullar öğretmenler kendi doğrularıyla egoyu doldurur. Ta ki ergenlik çağına kadar bir sorun yoktur.

Ergenlik çağına geldiğimizde egomuz şeytan tarafından ele geçirilir. Artık kontrol bizde değildir. Şeytan bir virüs gibi egomuzu kafasına göre değiştirmeye başlar. Artık ailemize asi gelen cevap veren tepki veren küfür eden sinirlenen bireyler oluruz. Siz 3 yaşında bir çocuğun ciddi bir şekilde kızdığını göremezsiniz. Ama 10 yaşında bir çocuk çok ciddi şekilde size tepki verir. Çünkü o artık hastalığa yakalanmıştır.
farkındalık ise egomuzun şeytan tarafından ele geçirildiğini fark etmemizdir. Farkındalık aslında kelime anlamı olarak "her şeyi farkında olarak yapmaktır".eğer egomuzu bizim değil de şeytanın yönettiğini anlarsak şeytan bize tepkiler verecektir. Hemen komut yazmaya başlar. Bu komutlar geçmişten gelir yâda gelecek üzerine hayallerdir.
if arkadaşlarınla taksime gitmezsen = rezil olursun if ailene karşı gelmezsen=rezil olursun

=== taksime git - ailene karşı gel ===

İşte şeytanın bize yaptığı.

biz bu olayı fark ettiğimiz anda yani bu yazıyı okuduğunuz anda if komutları yoğunlaşır. şeytan artık bir müdahalenin farkındadır ve özünüzden beslenerek emdiği gücünüzü kaybetmemek için hayatınızda hiç yaşamadığınız kadar sizi sinirli ve tepkili biri yapar. Bu onun son savunmalarıdır. Artık 2 aylık ömrü kalmıştır. Özümüze ulaştığımızda varlığın gücü onu yakacak ve egomuzun tekrardan çocukluğumuzdaki gibi sahibi biz olacağız.

peki bu okadar kolay mı?

değil.bize şeytanın if le yazdırdığı ne kadar komut varsa onları yani düşünceleri izleyip şeytanın gözünün için baka.baka onları izlememiz sonrada onların yok olmasını beklememiz gerekir.bu yola yükseliş yolu denilmektedir.yükseliş yoluna giren birisi yalnız kalma eğilimine girer.insanlardan uzaklaşmak ister.çenesi düşebilir çünkü.saçmalayabilir. Bunları güzel şeyler herşeyin yolunda olduğunu gösteriyor. Yüzümüzde sivilceler çıkabilir. o çıkan sivilceler içimizdeki gereksiz düşüncelerin dışa atıldığının bedensel göstergesidir. Bedenimiz ruhumuz tüm varlığımız hızlı bir seferberliğe girmiştir. Egonun bize sonradan eklediği tüm komutları temizlemeye çalışır. Bilinç yani yaratıcı artık yanımızdadır. Çünkü onu bulmuşuzdur. Zaten amaç budur. Bütün dinlerin amacı budur. Kuranda anlatılan din günü budur. Artık kendi harddiskimizi kullanmaya hafiften başlarız. Zekâmız açılır. Derslerimiz düzelmeye başlar. yaratcılığımız artmaya başlar. bu süreç devam ettiği sürece hiç pişman olmamamız gerekir. Unutmayın şeytan en ağır darbeleri sona saklamıştır.
Düşüncelerimizi izleriz. Eğer müdahale ederek düşünce yok olur. Şeytan o düşünceyi saklar sonra tekrar koz olarak kullanır. Bu yüzden izlememiz gerekir. günde 2-3 saat izleyin. Temizlenin temizlenin. Temizlendikçe gülümseyeceksiniz. Kendinizdeki değişimi fark edeceksiniz.

Bu haber 907 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Genel

Türkiye ABD İlişkileri Nereye Gidiyor?

Türkiye ABD İlişkileri Nereye Gidiyor? LİNKİ TIKLAYIN !

Ömer Çelakıl UFOLAR Hakkında gerçeği bildiriyor

Ömer Çelakıl UFOLAR Hakkında gerçeği bildiriyor VİDEO LİNK !
Hakkımda01 Mayıs 2014

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İçimizdeki güç enerji boyutu

Esmer Kız

Unutamam Seni

Sevgi Karşılık Beklemez

Burçların Yanılgısı

KIYAMET ÖNCESİ BEKLENEN HABERCİ

İyi insanlar namaz kılmalı mı?

EGO nedir?

Maymunların Atası

Doğa Meyveleri Parayla Satılır mı ?

Namazların Rekât Sayıları

ÖLÜM ANINDA YAŞANANLAR

Kur’an kurslarının görevi

Kur’an meali açıklaması

Kur’an, da On dokuz mucizesi

İslam da Kadere İman var mı ?

Müşriklerin gizlediği Kuran ayetleri

Kur’an’da Peygamber ismi geçiyor mu?

Uzaydaki Kara Delik Nedir ?

Amin demek caiz mi ?


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi